a
  >  Dostawa

Czas dostawy

Na czas, w jakim zamówione produkty dotrą do Ciebie, mają wpływ trzy rzeczy:

  1. Księgowanie wpłaty. W przypadku płatności on-line trwa to (w większości przypadków) od kilku do kilkunastu minut. Jeśli jako sposób płatności wybierzesz przelew tradycyjny, musisz liczyć się z tym, że środki wpłyną do nas następnego dnia lub nawet za dwa dni robocze. W wyjątkowych sytuacjach (święta, przerwy w działaniu banków itp.) przelew może być realizowany jeszcze dłużej.
  2. Realizacja zamówienia. Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po otrzymaniu Twojej wpłaty. Wszystkie nasze produkty powstają ręcznie, dlatego czas realizacji zamówienia może potrwać nawet do dwóch tygodni. Po przygotowaniu wszystkich zamówionych przez Ciebie produktów, zabezpieczamy je na czas transportu i pakujemy.
  3. Przesyłka. Ostatnim etapem realizacji zamówienia jest nadanie przesyłki. W zależności od wybranej formy, przesyłka powinna do Ciebie trafić w ciągu kilku dni. Przesyłki kurierskie zazwyczaj dostarczane są następnego dnia roboczego, podobnie paczki nadawane w Paczkomatach. Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować terminowości przewoźnika, dlatego jeśli chcesz, by paczka dotarła do Ciebie na czas, dokonaj zamówienia odpowiednio wcześniej.

Formy dostawy

Paczki wysyłamy współpracując z:

InPost (Paczkomaty)Czas dostawyKoszt przesyłki
Przedpłata5-10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty12,99 zł
InPost (Kurier)  
Przedpłata5-10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty14,99 zł